16. 01. 2017

Nevím jak vy, ale když jsem byla malá, milovala jsem hry na princezny. Hledala jsem v mámině šatníku ty nejkrásnější nejtřpytivější šaty, šperky, prostě cokoli, co by ze mě udělalo princeznu. A jak tušíte, máme se to nelíbilo. Dnes ji docela chápu. Na druhou stranu mám ještě větší pochopení i pro svou dceru, která se stejně jako já touží stát aspoň na chvíli princeznou. Nejlépe hrdinkou z oblíbených pohádek jako jsou Elsa nebo Anna z Ledového královtsví, Locika z pohádky Na vlásku, princezna Sofie První a podobně. A k tomu potřebuje šaty a doplňky...

Není proto divu, že jako ambasadorka dětské sekce eshopu CALIPO.cz vybrala jako novinku zářivé princeznovské šaty. Základní nabídka je ve velikostech 110 - 140 cm, ale po dohodě můžeme zajistit i jiné velikosti. Vždycky je lepší si vybrat o číslo větší šaty, než je aktuální velikost malé slečny. 

Také nepočítejte s tím, že by byly šaty dlouhé až na zem. Jde o bezpečnostní hledisko. Příliš dlouhé šaty si mohou malé holčičky přistoupnout, upadnout a zranit se, nebo šaty potrhat.

Aby byla iluze princezny dokonalá, můžete šaty doplnit také korunkou, rukavičkami, dlouhým copem či třpytivým žezlem. 
Věřte, že vaše malá slečna bude nadšená. Možná tentokrát přemluví i vás, abyste vytáhly ze skříně své málo používané plesové šaty, a užily si domácí princeznovský ples.