Bižuterie pro malé dívky - Typ - černá

Slavnostní spony do vlasů pro dětiJednou za čas se vyskytne speciální příležitost, kdy se naše malé slečny - holčičky - princezny... mohou nastrojit do svých slavnostních šatiček, aby se mohly stát těmi nejkrásnějšími a nejroztomilejšími ozdobami rodinných oslav, svateb a jiných slavnostních událostí.

Máte také doma holčičku a čeká vás nějaká párty či oslava, které se má také zúčastnit? Máme pro vás malý tip...

Každá žena ví, že na slavnostní událost je třeba mít nejen perfektní šaty, ale nesmíme zapomenout také na účes a nějaký šperk, díky kterému zazáříme. A navíc naše malé slečny chtějí být jako my velké mámy, takže věřte, že záleží i na jejich účesu. 
Dětské ozdoby a spony do vlasů, které nosí běžně do školy a do školky jsou skvělé pro běžné denní nošení, ale na slavnostní událost nestačí. Jen si představte, jak by byly hrdé a šťastné, kdyby měli stejnou zářivou sponu, jako jejich úžasná obdivovaná maminka.

Slavnostní spony do vlasů pro malé slečny

Velké spon a hřeběny do vlasů pro dospělé, se pro děti nehodí. Jejich vlásky jsou jemnější a nejsou tak husté, aby velkou sponu udržely. Našli jsme však několi elegantních zářivých spon, které jsou vhodné o pro vlásky malých slečen. Jde o spony na principu mechanického klipu v menším provedení. Dospělé ženy je mohou použít pouze na částečné culíky (resp. sepnutí jen pár pramenů), ale menší holčičky je podle hustoty vlasů mohou použít na několik typů účesů. Díky tomu se může stejnou nebo podobnou sponou ozdobit jak maminka, tak dcera, což holčičky milují.

Můžete nám věřit, protože je vyzkoušela i naše ambasadorka Michalka. Jen si prohlédněte fotogalerii níže...

Pokud by vás zajímalo, které spony z naší nabídky jsou vhodné právě pro slavnostní účesy malých holčiček a mladých slečen, zde je jejich výběr:

Malá spona do vlasů - klip WOW / 2 motýlci

Momentálně nedostupné
Materiál
bižuterní kov
Šířka (cm)
7 cm
Typ
modrá, stříbrná, černá
Výška (cm)
3,5 cm
149 Kč