O NÁS

ikona Calipo - rodinaVítejte na eshopu CALIPO...

s provozováním eshopů jsme začali roku 2014 a máme za sebou 6 let tvrdé i radostné práce.

"Ač mám vše na starosti v podstatě sama, moje rodina včetně dětí mě v práci natolik podporuje, že mám tendenci obvykle o NÁS, co se za provozem eshopu skrýváme, mluvit v množném čísle. Díky všem zákazníkům stávajícím i budoucím za podporu... Jana Girgašová - majitelka, nákupčí, fotografka, textařka, grafička, řidička, balička, fakturantka a účetní, zákaznická podpora... no jak vidíte, je nás tu hodně. ;-)"

Začínali jsme se sortimentem pro domácí pracovny, následovala bižuterie, později se přidal díky našim dětem sortiment hraček a dalších drobností pro děti. I dnes sortiment měníme dle poptávky i našich osobních preferencí. Vyvíjí se, tak jak se vyvíjí rodina a lidé samotní.

Každopádně hledáme a budeme hledat i nadále věci, které jsou zajímavé, užitečné, praktické i krásné. Prostě věci, které přinesou vám, vašim blízkým, ale i nám samotným RADOST.

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

První, co vám nabídneme, je pozitivní přístup a naši snahu se stále zlepšovat. Nejsme dokonalí a máme velmi omezené kapacity, ale vše děláme s nadšením. 

1. ikona Calipo - focení 3Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji (obvykle nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky).

2. Zboží, které nemáme aktuálně skladem, nebo je ho méně než potřebujete, rádi obratem přiobjednáme.

3. Pokud potřebujete větší množství, umíme pro vás s dodavatelem vyjednat množstevní slevu. Neváhejte nás kontaktovat.

4. U nabízeného zboží pořizujeme vlastní fotografie, abyste si výrobek mohli co nejlépe prohlédnout.

5. Jsme vám k dispozici každý den. Můžete nás kontaktovat telefonicky (včetně víkendů) na čísle +420 607 735 062, e-mailem nebo pomocí chatu SmartsUpp (vpravo dole) a pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

RECENZE NA HEUREKA.CZ 

recenze heurekaZajímají vás recenze na náš eshop a zkušenosti předchozích zákazníků? To je pro mnohé důležité při rozhodování, kde nakoupit. Neváhejte proto nahlédnout na stránky srovnávače Heureka, kde naši zákazníci zanechali svá hodnocení... 

Doufáme, že budete s námi spokojeni a odpustíte nám případné chybičky. Pokud na nějakou narazíte, budeme vám vděčni za upozornění a průběžně se je budeme snažit odstraňovat.

 

Děkujeme a užijte si nákup...

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.