O NÁS

IKONA KS-02B MAGAZIN 200xVítejte na eshopu CALIPO...

S provozování eshopů jsem začala od roku 2014, kdy vznikl první eshop jako doplněk pro online office magazín Kancelář snů, kde jsem publikovala články o trendech v designu a uspořádání kanceláří, ale také o správném vybavení či zajímavých kancelářských potřebách, které ušetří práci a jsou designově nebo uživatelsky zajímavé. 

Vyhledávání zajímavého zboží a práce se zákazníky mě natolik zaujala, že jsem později vybudovala další 2 eshopy - COOL bižuterii pro ženy a CALIPO se sortimentem pro děti. 

Po šesti letech práce však bylo jasné, že spravovat 2-3 eshopy najednou je neefektivní a lidsky vyčerpávající, proto v roce 2020 došlo je sloučení všech projektů pod jeden jediný multifunkční eshop CALIPO.CZ.

"Ač mám vše na starosti v podstatě já sama, moje rodina včetně dětí mě v práci natolik podporuje, že mám tendenci obvykle o NÁS, co se za provozem eshopu skrýváme, mluvit v množném čísle. Díky všem zákazníkům stávajícím i budoucím za podporu... Jana Girgašová - majitelka, nákupčí, fotografka, textařka, grafička, řidička, balička, fakturantka a účetní, zákaznická podpora... no jak vidíte, je nás tu hodně. ;-)"

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

IKONA KS-02B slevy 200xPrvní, co vám nabídneme, je pozitivní přístup a naši snahu se stále zlepšovat. Nejsme dokonalí a máme velmi omezené kapacity, ale vše děláme s nadšením. 

1. Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji (obvykle nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky).

2. Zboží, které nemáme aktuálně skladem, nebo je ho méně než potřebujete, rádi obratem přiobjednáme.

3. Pokud potřebujete větší množství, umíme pro vás s dodavatelem vyjednat množstevní slevu. Neváhejte nás kontaktovat.

4. Vybrané zboží necháváme otestovat čtenáři našeho office magazínu Kancelář snů. USB disky testujeme sami speciálním softwarem.

IKONA KS-02B usb 200x5. U nabízeného zboží pořizujeme vlastní fotografie, abyste si výrobek mohli co nejlépe prohlédnout.

6. Jsme vám k dispozici každý den. Můžete nás kontaktovat telefonicky (včetně víkendů) na čísle +420 607 735 062, e-mailem nebo pomocí chatu SmartsUpp (vpravo dole) a pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

RECENZE NA HEUREKA.CZ 

recenze heurekaZajímají vás recenze na náš eshop a zkušenosti předchozích zákazníků? To je pro mnohé důležité při rozhodování, kde nakoupit. Neváhejte proto nahlédnout na stránky srovnávače Heureka, kde naši zákazníci zanechali svá hodnocení... 

Doufáme, že budete s námi spokojeni a odpustíte nám případné chybičky. Pokud na nějakou narazíte, budeme vám vděčni za upozornění a průběžně se je budeme snažit odstraňovat.

 

Děkujeme a užijte si nákup...

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.