NÁPADOVNÍK

NápadovníkMilujete kreativitu a tvoření jako my?
Rádi zkoušíte nové věci a těšíte se, když něco nového vzniká?
Máte rádi ruční práce a učíte tomu i děti?

Od ledna 2021 rozjíždíme vydávání našeho vlastního zpravodaje max. pouze 1x měsíčně. Bude přinášet zajímavé články, rady, inspirace a tipy pro milovníky domácího tvoření.

Nemusíte být vůbec zákazníkem našeho eshopu. Můžete si prostě jen registrovat odběr zpravodaje a užívat si informací a dalších výhod.

Na co se můžete těšit?

  • Na články a užitečné rady, které jsme v praxi vyzkoušeli. Týkají se zejména domácího tvoření pro děti i dospělé.
  • Fotoinspirace z naší domácí dílny nebo ty nejzajímavější ukázky z internetu, které nás uchvátily a vás by mohly potěšit.
  • Praktické návody, jak něco efektivně používat nebo vyrobit. Případně naše osobní doporučení, jak si práci zjednodušit nebo improvizovat s pomůckami.
  • Upoutávky na novinky v sortimentu vhodné pro vaše tvoření nebo jako dárky pro vaše blízké nebo rodinu.
  • Speciální slevové akce pouze pro registrované odběratele našeho Nápadovníku.

 

Tohle rozhodně stojí za vyzkoušení!

Pokud se sami zapojíte a podělíte se s námi o nějaký nápad či fotografie s výsledky vyšeho tvoření na dané téma, můžete od nás získat slevu na nákup v eshopu nebo nějakou hmotnou zajímavou odměnu.

Nejste si jistí?

100% vám můžeme slíbit, že vaši e-mailovou schránku nezahltíme. V plánu je pouze 1 Nápadovník měsíčně. Už jen proto, že chceme mít dost času na přípravu zajímavého obsahu a také proto, abychom zajistili dostatek zajímavého zboží a kvalitní provoz samotného eshopu.
Nákup zboží na eshopu Calipo rozhodně NENÍ podmínkou odběru našeho Nápadovníku. Prostě si jen užívejte nápady a inspirace, které vám připravíme.

 

.

UPOZORNĚNÍ: Odesláním kontaktních údajů dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR a zpracováním údajů pro marketingové účely.  

JAKÉ NÁPADOVNÍKY UŽ JSME VYDALI?

...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...   ...

NÁPADOVNÍK Č. 3 - Tvoření s peříčky

Je tu do třetice všeho dobrého NÁPADOVNÍK Calipo s březnovým tématem PEŘÍ A PEŘÍČKA. Je až neuvěřitelné, k čemu všemu se dají použít. Připravili jsme proto další inspirační e-book v PDF formě plný fot...

NÁPADOVNÍK č. 2 - Tvorba Macramé dekorací

A tady máme druhé vydání NÁPADOVNÍKu Calipo, tentokrát zaměřeného na techniku MACRAMÉ čili česky "drhání". Opět v podobě praktického manuálu v PDF formě s hojnými informacemi, inspiracemi a návody na ...

NÁPADOVNÍK č. 1 - Kouzlo domácí výroby svíček

S velkou radostí vám představujeme první číslo našeho Nápadovníku. Co to je? Rozhodli jsme se čas od času připravit praktický manuál, sepsat obsáhlejší článek s inspiracemi a návody na tvoření, prostě...

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.