Calipo - rozvoz zásilek eshopuCo byste měli o eshopu vědět?

Eshop CALIPO je moje srdeční záležitost. Je to můj způsob, jak plnit svou životní filosofii, kterou je dělat lidem radost. Domnívám se totiž, že radosti v životě není nikdy dost, a tak bychom se měli všichni snažit radost rozmnožovat a šířit dál.
Mě například těší vyhledávat nové zajímavé zboží, které by potěšilo a přineslo užitek či zábavu ostatním, a jsem nadšená, když každý zákazník má z objednaného zboží radost. Usilovně se o to snažím a doufám, že na této vlně pojedete se mnou.


Co CALIPO nabízí?

Zboží v eshopu je pestré, protože je inspirováno tím, co potřebuje naše rodina, přátelé a co nadchne moje děti. Rodin jako my je spousta, proto zde najdete nejen zboží pro děti (batolata i školkou povinné), ale taky pro jejich tatínky a hlavně maminky, protože ty si rozhodně zaslouží odměnu nebo něco, co je potěší. Vlastně se tu najde něco zajímavého skoro pro každého… kolegy z práce, rodinu, přátele, muže, ženy i děti. Jen se podívejte důkladně sami…


Jak to děláme

Píšu v množném čísle ne proto, že by tu byl tým zaměstnanců. Vlastně to mám celé na starosti sama. Ale píšu „děláme“ proto, že děti mi s nadšením pomáhají zboží vybrat, někdy i vybalit a zkontrolovat. Jejich tatínek pak poskytuje technickou a IT pomoc… prostě v tom jedeme jako rodina. A nejen to. Bez podpory babiček, dědečků a pár přátel by to rozhodně taky nešlo (díky Ivano :-)).

Takže pokud chcete od nás doručit trochu radosti, čekáme tu na vaši objednávku.


Neváhejte, vybírejte, objednejte si radost až domů
– pro sebe i své blízké! Nově v našem autíčku s květinovým polepem...

Vaše Jana Girgašová 


 

Polep firemního auta Calipo