Optická bezdrátová optická myš k PC s označením Auto Racing s parametry 2.4Ghz 1000DPI.

Charakteristiky: větší / 3D autíčko

Počet aktivních tlačítek na myši: 3 + rolovací kolečko

. Více >>

Kód produktu: K5-04-0021

366 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Bezdrátová myš AUTO Racing 1000DPI / černé

Bezdrátová myš AUTO Racing 1000DPI / autíčko černéJednoduchá optická bezdrátová myš k práci na notebooku nebo PC (vhodná do kanceláři i do domácí pracovny). 

Větší optická bezdrátová myš pro hraní her i běžnou práci v kanceláři. Velikost pro mírně větší ruce. Ideální i jako originální dárek. 

Specifikace:

  • Rozměry - 11,5 x 6,1 x 3,5 cm (délka x šířka x výška)
  • Zdroj - 1 tužková AA baterie (baterie nejsou součástí balení)
  • Wi-fi dosah max. 10 m
  • 1000DPI / frekvence 2,4Ghz
  • Nevyžaduje instalaci softwaru
  • Bez retailového obalu!

K propojení počítačové myši s PC nebo notebookem slouží malý USB vysílač (obvykle uschován ve spodní části myši - samostatně nebo v prostoru pro vkládání baterií). USB vysílač je třeba vsunout do některého USB portu počítače nebo notebooku a po vložení baterií zapnout myš.

Počítačová myš vydrží aktivní podle toho, jaké baterie použijete (doporučujeme kvalitní dobíjecí baterie / jednorázové alkalické nejsou příliš vhodné - pouze krátkodobě jako nouzový zdroj). Na životnost má vliv také zda myš vypínáte v době, kdy s ní nepracujete a celkové zacházení.

Hlavní výhodou bezdrátové myši je absence kabelu, který vám nebude překážet na stole, příjemnější volnost pohybu. Můžete s ní ovládat o vzdálenější přístroje (např. pokud máte propojenu televizi s klávesnicí).

Délka (cm)
11,5
DPI citlivost
1000
Šířka (cm)
6,1
Typ
černá
Výška (cm)
3,5