Plastová kuličková dráha či kuličkodráha s trubičkami s větším průměrem - sada 150 dílků.

Model: CLASSIC

Průměr trubek: 2,6 cm

. Více >>

Kód produktu: 2-08-0014

645 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Kuličková dráha Marble run 150 dílkůKuličková dráha Marble RUN / 150 dílků

Úžasná zábava pro vaše děti - stavebnice z odolného ABS plastu, ze které mohou děti tvořit vlastní dráhu na kuličky a bavit se tím, jak kuličky probíhají průhlednými trubicemi. Nechybí zákruty, mlýnky, spirálové tobogány. Součástí balení je také sada kuliček. 

Stavebnice je velmi variabilní a dráhy se mohou vzájemně proplétat. Dráha proto bude pokaždé jiná. Záleží jen na vaší fantazii.

Jako možné rozšíření této stavebnice, resp. kuličkové dráhy si můžete zvolit i menší verzi s 91 dílky.

Velikost balení (krabice): 53 x 37 x 11 cm

Modely kuličkové dráhy na trhu se liší podle průměrů trubiček a kuliček. Důkladně sledujte popisky u produktů, abyste si vybrali správně.

Stavebnice koncipovaná jako kuličkodráha rozvíjí kreativitu a fantazii dětí, podporuje manuální zručnost a logické schopnosti. Děti i dospělí u ní dokáží prosedět hodiny a soustředěně tvořit. 

CHCETE TAKÉ SVOU KULIČKODRÁHU? Neváhejte...

Na krátkém videu vám tuto stavebnici představí naše ambasadorka Míša.

Materiál
plast
Počet dílků
150
Věková skupina
3+

Kuličková dráha pro všechny neposedy

24. 04. 2016

Jsou děti, které si vystačí hodinu hrát s kouskem papíru. Jiné potřebují podstatně náročnější úkol, aby vzbudil jejich zájem a zaujal je. To platí zejména pro neposedné kluky a holky. Čím takové čipery zaujmout a rozvíjet jejich schopnosti? Vyzkoušejte stavebnici - dráhu na kuličky zvanou kuličkodráha.