Ametystová špice Klenot 113g

 
  • 1 z 3
 

✅ Vzácná ametystová špice z Brazílie

Krystal ametystu netradičního tvaru 113g

✅ Velikost 4,8 x 5,5 x 4 cm

Dostupnost Vyprodáno
Cena 366,94 Kč bez DPH
444 Kč
Kód produktu K4-02-0016
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Ametystový krystal

Ametystová špice Klenot 113g - 5AMETYST je kamenem čistoty ducha a meditace, působí jako spojnice duše a duchovna. Jeho účinky nás odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost.
Je to kámen inspirace, směřuje naše myšlení k tvořivé práci a probouzí v nás intuici.

  • Váha krystalu 113g
  • Velikost 4,8 x 5,5 x 4 cm

ZDRAVÍ:
Zdravotní význam ametystu spočívá v jeho léčivém působení proti rozličným bolestem, hlavně však proti bolestem hlavy, kdy jej můžeme přikládat na střed čela (třetí oko), nebo jím masírujeme spánky a zátylek, podle toho, kde cítíme nejsilnější bolest.
Kromě toho významně pomáhá při zvyšování nízkého krevního tlaku, léčbě nemocí krve, urovnání střevní mikroflóry a při cukrovce.
 

DŮLEŽITÉ - ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Kámen pravidelně čistíme po každém použití tekoucím proudem vlažné vody, nebo v nádobě s vodou společně s přiloženým křišťálem. Ametyst může stejně jako růženín na přímém slunci ztrácet barvu, proto jej nabíjíme ve stínu.

Důležité upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.