Citrín špice 14,4 cm 240g

 
  • 1 z 3
 

✅ Citrínová špice

✅ Max. délka křišťálu 14,4 cm

✅ Váha 240 g

 

Dostupnost Vyprodáno
780 Kč
Kód produktu K4-02-0004
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

CITRÍN - kámen hojnosti a radosti

Citrín 14,4cm 240g 02Citrín je odrůda oxidu křemičitého zbarvená do žluta či žlutohněda příměsemi kovů jako železo, hliník mangan a podobně. 

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Max. délka krystalu citrínu 14,4 cm

Váha 240 g

Magické použití křišťálu:
čistění a ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti krystalu: Citrín je účinný čistič a regenerátor, který uchovává sluneční energii. Svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Citrín vyzařuje pocit příjemného tepla, zdraví a svěžesti.

Podporuje sebeuvědomění a snahu dosáhnout v životě všeho, co si přejeme a chceme. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Zesiluje intuici. Chrání před zlem všeho druhu. Funguje jako systém včasného varování – máte dostatek času k reakci na vlastní obranu. Čistí čakry a ochraňuje auru. Dodává sebedůvěru a potlačuje sebezničující sklony. Zabraňuje workoholismu, stresu vedoucímu k přehnanému utrácení, nadměrnému riskování a závislosti na hazardu.

ČIŠTĚNÍ KAMENE

Citrín by se měl čistit po každém jeho použití, nejlépe pod proudem vlažné vody. Nabíjí se na přímém slunci, ale jen po velmi krátkou dobu. Pokud je kámen od někoho darovaný, nebo koupený, měla by být provedena očista důkladnější. To znamená, ponechat ho několik dní v misce s voudou (pramenitou, minerální), která je pravidelně měněna. Poté se kámen opláchne a může se dát nabíjet.  

Křišťálové špice a citrín

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.