Fluorit destička / 7,5 x 6 cm 203g

 
  • 1 z 3
 

✅ Fluoritová destička leštěná.

✅ Rozměry kamene: 7,5 x 6 x 1,3 cm

✅ Váha 203 g

Dostupnost Vyprodáno
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč
Kód produktu K4-02-0013
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Fluorit / destička

Fluorit destička 7,5 x 6 cm 203g 01Seříznutá destička z kamene fluoritu. Na první pohlec tmavá a matná, ale při prosvícení se rozehraje pestrými barvami fialové, zelené a modré.

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Rozměry kamene: 7,5 x 6 x 1,3 cm

Váha 203 g

Magické použití fluoritu: ochrana, posiluje koncentraci, stabilizuje

Vlastnosti krystalu: Fluorit je obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni. Posiluje sebeuvědomění, přináší pravdu, ochranu a mír, chrání proti psychickým útokům. Pomáhá vidět realitu v jakékoli situaci, zvyšuje sílu intuice a koncentrace. Fluorit uzemňuje, vstřebává a spojuje pozemskou a duchovní energii. Fluorit nám pomáhá zvládat chaos života a dává každodennímu životu řád.

Má stabilizační účinky - potlačuje zmatenost, náladovost, strach z budoucnosti i ze špatných rozhodnutí. Fluorit má i ochranný charakter - ochraňuje nás před vyčerpáním, je dobrým pomocníkem pro workoholiky. Dodává potřebnou energii "navíc", zlepšuje komunikaci, posiluje naše myšlenky, pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.