Křišťál Okno příležitosti 14 cm 250g

 
  • 1 z 4
 

✅ Křišťálová špice a Okno příležitosti.

✅ Max. délka křišťálu 14 cm

✅ Váha 250 g

 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč
Kód produktu K4-02-0001
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Křišťál Okno příležitosti

Křišťál Okno příležitosti 14 cm 250g 01Křišťál je bezbarvá odrůda oxidu křemičitého. Krásný přírodní kus do vaší sbírky.
Krásně čistá křišťálová špice s tzv. oknem příležitosti diamantového tvaru.

Krystal křišťálu obsahující tzv. Okno příležitosti nás může spojit s naší duší, například při meditaci usnadňuje napojení, a to nejen na duši, ale i třeba na svoje průvodce, světelné bytosti či do jiných realit.

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Max. délka křišťálu 14 cm

Váha 250 g

Magické použití křišťálu:
čistění a ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti krystalu: Univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Umí pohlcovat negativní energie i zesilovat pozitivní, tzn. reguluje energie k dostažení harmonie. Kladně povzbuzuje psychiku, posiluje jasnozřivé schopnosti a podporuje samostatnost. Pomáhá při snahách o sebezdokonalování, čistí a chrání auru, stejně tak odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny.

Je velmi účinný při zajištění klidného a kvalitnějšího spánku. Aktivuje korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy.
Používá se také pro čistění a regulaci ostatních krystalů a kamenů.

OSOBNÍ POZNÁMKA: 
Byla jsem přivedena k myšlence, abych pomohla "zachraňovat" některé krystaly a pomohla jim najít lepší péči a nové uplatnění. Ne všude je krystalům dobře a ne všude je s nimi zacházeno s odpovídající péčí a úctou co do těžby i následném uskladnění. Některé z krystalů pochází z Brazílie, jiné z Číny a dalších zemí. Podstatné je, aby našly nový domov a pak se vám hojně odmění... Pomozte je očistit a nechejte se opečovávat jejich energií a krásou. 

Křišťálové špice a citrín

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.