Křišťál Spojovatel času 10,5 cm 269g

 
  • 1 z 4
 

✅ Křišťálová špice a Spojovatel času.

✅ Max. délka křišťálu 10,5 cm

✅ Váha 269 g

 

Dostupnost Vyprodáno
1 055 Kč
Kód produktu K4-02-0011
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Křišťál SPOJOVATEL ČASU

Křišťál Spojovatel času 10,5 cm 269g 04Křišťál je bezbarvá odrůda oxidu křemičitého. Krásný přírodní kus do vaší sblírky. Spovní hrana je seříznutá, proto je vhodný i k postavení.

Spojovatelé Času jsou jako mosty, přes které mohou duše cestovat, aby se vědomě spojily se svými aspekty existujícími v jiných časoprostorech. Jsou to krystaly nesoucí malou tvarovanou ploškou - tzn. stranu formující zakončení krystalu, je vytvořena sedmá fazeta, která obohacuje krystal o další dimenzi a sílu.

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Max. délka křišťálu 10,5 cm

Váha 269 g

Magické použití křišťálu:
čistění a ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti krystalu: Univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Umí pohlcovat negativní energie i zesilovat pozitivní, tzn. reguluje energie k dostažení harmonie. Kladně povzbuzuje psychiku, posiluje jasnozřivé schopnosti a podporuje samostatnost. Pomáhá při snahách o sebezdokonalování, čistí a chrání auru, stejně tak odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny.

Je velmi účinný při zajištění klidného a kvalitnějšího spánku. Aktivuje korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy.
Používá se také pro čistění a regulaci ostatních krystalů a kamenů.

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.