Tabelární křišťál 15 cm 393g

 

✅ Křišťálová špice - tabelární (plochý) typ.

✅ Max. délka křišťálu 15 cm

✅ Váha 393 g

Dostupnost Vyprodáno
1 295 Kč
Kód produktu K4-02-0005
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Tabelární křišťál

Tabelární křišťál 15 cm 393g 01Jedinečná křišťálová špice velké čistoty z Číny. Křišťál je bezbarvá odrůda oxidu křemičitého. Krásný přírodní kus do vaší sblírky.

Tabelární křišťál (plochý / obdelníkový profil) je výborný pomocník pro komunikaci, ať již verbální, či telepatickou. Pokud cítíte, že máte problém v komunikaci, ať již ve vztahu, v práci či celkově chcete zlepšit svou schopnost slovy vyjádřit to, co cítíte, tabelární křišťál je pro Vás ten pravý. Pokud máte záměr zlepšit svou schopnost telepatie, což zahrnuje komunikaci s jinými osobami, ale i s rostlinami, minerály, zvířaty či světelnými bytostmi noste u sebe tabelární křišťál, nebo s ním spolupracujte při meditacích.

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Max. délka křišťálu 15 cm

Váha 393 g

Magické použití křišťálu: čistění a ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti krystalu: Univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Umí pohlcovat negativní energie i zesilovat pozitivní, tzn. reguluje energie k dostažení harmonie. Kladně povzbuzuje psychiku, posiluje jasnozřivé schopnosti a podporuje samostatnost. Pomáhá při snahách o sebezdokonalování, čistí a chrání auru, stejně tak odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny.
Je velmi účinný při zajištění klidného a kvalitnějšího spánku. Aktivuje korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy.
Používá se také pro čistění a regulaci ostatních krystalů a kamenů.

 Tabelární křišťál 15 cm 393g 06

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.