Turmalín skoryl 5,5 cm 152g

 
 

✅ Surový turmalín - černý skoryl

✅ Rozměry kamene 5,5 x 4,3 x 3 cm

✅ Váha 152 g

Dostupnost Vyprodáno
550 Kč
Kód produktu K4-02-0006
Kategorie KAMENY, RITUÁLY A DOMÁCÍ OLTÁŘE
Položka byla vyprodána...
 

Turmalín skoryl

Turmalín skoryl 03Turmalín Skoryl je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších turmalínů na světě. Skoryl tvoří černé neprůhledné krystaly s nápadnou podélnou strukturou, pruhováním. Černé turmalíny jsou obvykle bohaté na železo a povrch krystalu tvoří výrazná pruhovaná struktura.

Turmalín spolu s křišťálem patří mezi nejsilnější ochranné krystaly. pomáhá význěmně při odstraňování různých duševních i fyzických bloků. Má také silné pyroelektrické vlastnosti, tzn. třením nebo zahřátím kladně nabitého konce krystalu bude přitahován prach. Chrání  také před vlivy geopatogenních zón, škodlivému kosmickému záření a před elektrosmogem, ale energiemi jako je zloba, nesnášenlivost, žárlivost a závist. 
Velkou službu dělá např. v kanceláři pro eliminaci negativních vlivů psychických i kvůli elektrosmogu z počítačů. V ložnici efektivně čistí prostředí a pomáhá k dozažení klidného a kvalitního spánku.

V prodeji jen 1 kus viz. aktuální fotografie.

Rozměry: 5,5 x 4,3 x 3 cm

Váha 152 g

Magické použití křišťálu: čistění a ochrana, léčení

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Kámen černý turmalín čistíme proudem vlažné vody. Také jej lze ponechat přes noc společně s křišťálem v misce s vodou. Turmalín skoryl nabíjíme na přímem slunci. 

VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

  • pro klidný spánek umístit poblíž hlavy
  • při bolesti položit na postižené místo na těle
  • při nervozitě a stresu se doporučuje držet v každé ruce jeden černý turmalín a setrvat chvíli v klidu
  • pro harmonizaci místnosti lze kámen umístit kamkoliv v prostoru místnosti

 

Turmalín skoryl 01

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.