O NÁS

ikona Calipo - rodinaVítejte na eshopu CALIPO...

s provozováním eshopů jsme začali roku 2014 a máme za sebou 7 let tvrdé i radostné práce.

"Ač mám vše na starosti v podstatě sama, moje rodina včetně dětí mě v práci natolik podporuje, že mám tendenci říkat, že je to NÁŠ - RODINNÝ eshop. Takže dělám vše od A do Z. Jsem majitelka, nákupčí, fotografka, textařka, grafička, řidička, balička, fakturantka, zákaznická podpora... no jak vidíte, je nás tu hodně. ;-)

Kromě toho jsem "tvořivá multipotenciálka", tedy člověk mnoha zájmů, různorodých talentů a schopností. Proto i sortiment je pestrý a odráží můj pestrý život."

Naše HLAVNÍ MOTTO je být "eshop pro radost a tvoření". Vaši i naši radost...

Hledáme a budeme hledat i nadále věci, které jsou zajímavé, užitečné, praktické i krásné. Prostě věci, které přinesou vám, vašim blízkým, ale i nám samotným RADOST z tvoření či užitku.

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

První, co vám nabídneme, je pozitivní přístup a naši snahu se stále zlepšovat. Nejsme dokonalí a máme omezené kapacity, ale vše děláme s nadšením. 

1. ikona Calipo - focení 3Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji (obvykle nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky).

2. Zboží, které nemáme aktuálně skladem, nebo je ho méně než potřebujete, rádi obratem přiobjednáme.

3. Pokud potřebujete větší množství, umíme pro vás s dodavatelem vyjednat množstevní slevu. Neváhejte nás kontaktovat.

4. U nabízeného zboží obvykle pořizujeme vlastní fotografie, abyste si výrobek mohli co nejlépe prohlédnout.

5. Jsme vám k dispozici každý den. Můžete nás kontaktovat telefonicky (včetně víkendů) na čísle +420 607 735 062, e-mailem nebo pomocí chatu SmartsUpp (vpravo dole) a pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

RECENZE NA HEUREKA.CZ 

recenze heurekaZajímají vás recenze na náš eshop a zkušenosti předchozích zákazníků? To je pro mnohé důležité při rozhodování, kde nakoupit. Neváhejte proto nahlédnout na stránky srovnávače Heureka, kde naši zákazníci zanechali svá hodnocení... 

Doufáme, že budete s námi spokojeni a odpustíte nám případné chybičky. Pokud na nějakou narazíte, budeme vám vděčni za upozornění a průběžně se je budeme snažit odstraňovat.

 

Děkujeme a užijte si nákup...