O NÁS

Víte jaké to je, když nedokážete zůstat chvíli v klidu a vaše hlava i ruce mají nutkání stále něco vymýšlet, tvořit a přetvářet?

Já tedy ano. Říkám tomu "POSTIŽENÍ KREATIVITOU".

Schopnost tvořit je boží dar nejvyšší úrovně, který lidstvo dostalo, a jen díky němu je tam, kde je. V tom dobrém (ale bohužel někdy i ve zlém) smyslu. Kreativita a tvoření má veskrze léčivou moc. Při tvoření relaxujete a zapomínáte na čas. Při tvoření cítíte radost a pocit užitečnosti a naplnění. Tvořením přetváříte jednu věc v jinou, tvoříte novou věc nebo recyklujete. Prostě neznám nic lepšího...

Mým životním posláním je aktivně tvořit, ale také inspirovat a pomáhat ostatním s touhou tvořit. Možností je přece tolik... 

Hlavní doménou Calipo.cz  je materiál na výrobu svíček. To je naše priorita a v komplexnosti doplňků na tvoření svíček se nám mezi českými eshopy jen tak někdo nevyrovná. Jsme tu tedy pro svíčkařské "fajnšmekry". ;-) 

Eshop CALIPO - sady na tvoření

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

ABY NÁKUP NA CALIPO.CZ
BYL PRO VÁS PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ ČAS.

Spousta lidí je zklamáno z eshopů, kde si objednali zboží, ale dodatečně zjistili, že eshop nemá vlastní sklad a že zboží dostanou za řadu dnů až týdnů. To se vám na Calipo nestane. My máme zboží fyzicky ve vlastním skladu, kde ho odbavujeme velmi rychle a zákazníci nás za to opakovaně chválí na hodnocení Heureky. Což nás vždy velmi těší.
Některé produkty jsou dokonce výsledkem mé vlastní tvorby, sestavujeme vlastní praktické sady pro vaše tvoření a hledáme produkty, které jsou něčím výjimečné. Prostě snažíme se o vaši maximální spokojenost.

S provozováním eshopů jsem začala roku 2014 a mám za sebou několik let tvrdé i radostné práce. Jsme tedy ověřený obchod s dobrými recenzemi a jsme na trhu již 9 let.

 Eshop CALIPO - barvy na svíčky a do mýdla

"Já sama miluji tvoření a kreativitu. Je to můj životní styl i filozofie. A tak pro eshop hledám produkty, které vám umožní tvořit zajímavé věci a podpoří vaši kreativitu. Pestrost je pro mě velmi důležitá.
Mám ráda věci zajímavé, užitečné, praktické i krásné, které přinesou vám či vašim blízkým RADOST z tvoření či užitek.

Ač mám vše na starosti v podstatě sama, moje rodina včetně dětí mě v práci natolik podporuje, že mám tendenci říkat, že je to NÁŠ - RODINNÝ eshop. Takže dělám vše od A do Z. Jsem majitelka, nákupčí, fotografka, textařka, grafička, řidička, balička, fakturantka, zákaznická podpora... no jak vidíte, je nás tu hodně. ;-)"

Jana GiJana Csiriková

CO MŮŽETE OD ESHOPU CALIPO ČEKAT?

První, co vám nabídneme, je pozitivní přístup a naši snahu se stále zlepšovat. Nejsme dokonalí a máme omezené kapacity, ale vše děláme s nadšením. 

1. ikona Calipo - focení 3Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji (obvykle nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky).

2. Zboží, které nemáme aktuálně skladem, nebo je ho méně než potřebujete, rádi obratem přiobjednáme.

3. Pokud potřebujete větší množství, umíme pro vás s dodavatelem vyjednat množstevní slevu. Neváhejte nás kontaktovat.

4. Jsme vám k dispozici v podstatě každý den. Můžete nás kontaktovat telefonicky (včetně víkendů) na čísle +420 607 735 062, e-mailem nebo pomocí chatu SmartsUpp (vpravo dole) a pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

Eshop CALIPO - focení produktů

RECENZE NA HEUREKA.CZ 

recenze heurekaZajímají vás recenze na náš eshop a zkušenosti předchozích zákazníků? To je pro mnohé důležité při rozhodování, kde nakoupit. Neváhejte proto nahlédnout na stránky srovnávače Heureka, kde naši zákazníci zanechali svá hodnocení. Nejsme stoprocentní, ale stavíme se ke všemu čelem.

Doufáme, že budete s námi spokojeni a odpustíte nám případné chybičky. Pokud na nějakou narazíte, budeme vám vděčni za upozornění a průběžně se je budeme snažit odstraňovat.

 

Děkujeme a užijte si nákup...