Dětské batůžky pro předškoláky jako hračky

Děti milují výlety. O tom není sporu. A jsou velice pyšní, když si mohou na záda nasadit vlastní dětský batoh, do něj pitíčko nebo oblíbenou hračku, a vyrazit do světa. Proč by měli všechno nosit jejich rodiče? Pokud máte strach, že by vaše dítě svůj batůžek nechtělo nosit nebo vás zlobí, že chce sebou brát nějakou hračku, máme pro vás skvělý tip – dětský batůžek, který je roztomilý a vypadá jako plyšák.

Dětské batohy AUTO modrý a červenýPlyšácké batůžky pro předškoláky jsou určeny na krátkodobé nošení pro děti přibližně od 2 do 6 let. Mají nejrůznější podobu – medvídci, opičky, sovy, ovečky - a jsou vyrobeny s měkkých materiálů. Nechybí ani nastavitelné popruhy, které pomohou batůžek nastavit tak, aby byly dětem pohodlné.

Je samozřejmé, že není dobré v tomto věku záda dětí nijak přetěžovat, proto do batůžků patří jen málo a lehkých věcí. Jde spíše o nácvik zodpovědnosti, že si dítě musí sebou na cestu připravit základní důležité vybavení. Doporučujeme mít připraven seznam, kterého se budou děti při balení držet, jako například: papírové kapesníky, náhradní spodní prádlo, pitíčko. S takovým roztomilým batůžkem vyrazí nadšeně na malý výlet, do školky, na návštěvu k příbuzným, prostě kamkoli.

Plyšácké batůžky mají výrazný design a jsou neobvyklé, takže si je jen tak s někým nevyměníte. To je výhoda zejména ve větších dětských kolektivech, jako jsou dětské herny, parky, hřiště, školky a podobně. Neváhejte vybrat si pro své děti ten nejhezčí batůžek a hurá na cesty…

TIP na závěr:
Při pořízení batůžku je dobré do něj umístit kartičku se jménem dítěte, kontaktními údaji na rodiče. Současně vysvětlit dětem, že pokud by se náhodou ztratili, mají cedulku z batohu vytáhnout a ukázat někomu dospělému, aby rodiče kontaktovat. 

Batůžek pro předškoláky Dráček modrý 01

Jana Girgašová / CALIPO