Maličkost, která vám může "zachránit" dovolenou

Musím se k něčemu přiznat... NÁVRAT Z DOVOLENÉ BYLO PEKLO resp. málem jsem letadlem neodletěla domů. 🥹

Jana GiJana CsirikováNevím pořádně co se stalo, létám opravdu velmi ráda. Ale tentokrát při vstupu do haly se mi udělalo špatně jako nikdy. Už jen najít toalety a vystát frontu (znáte, jak to vypadá), bylo šílené. Ale nic nepomohlo. Střeva i žaludek se bouřili, nohy se podlamovaly, z posledních sil jsem se snažila zůstat při vědomí. Jistě, špatně už mi v životě bylo, ale tohle byl jiný level. Manžel nesl bagáž, podpíral mě, hledal kam se máme přesunout... Zachraňoval mě jen studený vzduch z klimatizace a ovívání vějířem, bez kterého už nedám ani ránu (teda jsem spíš zimomřivá, ale vějíř jako SOS pomoc fakt funguje). Doploužila jsem se s pomocí až do letadla... než nastartovali a pustili klimatizaci se mi stihlo ještě přitížit. Třásla jsem se jako ratlík, žaludek dělal kotrmelce a manžel jen bezmocně hlídal, jestli definitivně neomdlím, podával sáček s ledem a zíral. Víc dělat nemohl. Vyděšený byl možná víc než já.
Fakt nevím, jak jsem přečkala 2 hodiny letu a doplazila se v polovičním předklonu krokem třesoucí se stařenky po čerstvé výměně kyčlí k taxíku. Rozhodla jsem se to rychle propustit ze svých myšlenek, abych si tím nekazila jinak naprosto špičkovou dovču. Jediné, co chci udržet v hlavě, je jakési poučení pro příště .... méně sluníčka před odletem, méně silné italské kávy na můj citlivý žaludek... A BEZ VĚJÍŘE NA DOVOLENOU PROSTĚ NELEZ!
😅

Říkáte si - náhoda?

Cha chááá... před dvěma lety jsem kamarádce věnovala skládací vějíř, před její cestou na dovolenou. Letěla v největších vedrech k moři, tak mi to přišlo jako praktický dárek.
Během dovolené jsme si psaly a přiznala, že ho má v batůžku, ale nějak ho nepotřebuje. Trošku mi to bylo líto, že jsem jí dala něco, co asi až tak praktické není... A po návratu mi řekla, že vějíř už nemá, protože ho darovala. Na letišti prý byla maminka s chlapcem, kterému se udělalo špatně, tak jim ho dala, aby mohla dítě ovíváním trochu chladit.
Takže asi tak přátelé... 😘

A já jdu pro eshop https://www.calipo.cz/damske-vejire/ objednat další zásoby skládacích vějířů, protože je to potřeba... papa.