Ocenění pro Calipo.cz za vylepšení eshopu

"E-SHOP MĚSÍCE" za největší pokroky, které jste v daném měsíci udělali... Právě to se skrývá za oceněním, které jsem za měsíc březen dostala od Daniela Višňáka ve vzdělávacím programu pro eshopaře "ESHOP BOOSTER".

Calipo - oceněníNikdy jsem neusilovala o diplomy, medaile, místa vítězů. Nemotivuje mě to. Považovala jsem to vždy za zbytečné. Vítězství pro vítězství. Když se do něčeho dám, snažím se proto, že mi to prostě dává smysl a považuji to za správný krok.
Právě jsem však dostala ocenění, které mě opravdu těší a vážím si ho. Je to 👉👉👉ocenění Eshopu měsíce, který udělal největší pokroky v programu ESHOP BOOSTER.👈👈👈
Je to speciální program, kde se vzdělávají eshopaři a vylepšují tak své obchůdky, aby se vám - zákazníkům - pohodlně nakupovalo a mohli jste se spolehnout, že nakupujete u solidního partnera. Tento obor se totiž tak intenzivně vyvíjí, že je nutné neustále studovat a vylepšovat. Je to ocenění od lidí, kteří se v oboru opravdu vyznají a to je co říct. Velmi cenné rady získané v tomto programu průběžně implementuji ve váš prospěch. Mám opravdu radost za malý důkaz, že se snažím správně.

Hlavní ocenění je ale na zákaznících... to vy musíte říct, jestli je vám na Calipo.cz dobře nakupuje, jestli jste spokojení a dáte nám přednost před jinými. 🥰