Dřevěná obracečka - vařečka plochá / IBIŠEK

Kód: 5555-021
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

✅ Dřevěná obracečka či vařečka do kuchyně zdobená vypalováním.

✅ Materiál: dřevo / buk

✅ Velikost L (délka 31 cm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

obracečka DO KUCHYNĚ / IBIŠEK

Dřevěná obracečka - vařečka Ibišek 01Pevná dřevěná obracečka / vařečka / do kuchyně nejen pro dekoraci ale také praktické vaření.
Hlava obracečky / vařečky / i kulaté rukojeti je pevná a je tedy dostatečně odolná i pro míchání hustější hmoty. Plochá hlavice obracečky umožňuje nejen pohodlně seškrábnout dno nádoby při vaření, stejně jako podebrat a přetočit vařené jídlo.

Dřevěné výrobky z dílny GiJana jsou originální tvorba a každý kus je pečlivě zdobený ručně vypalováním do dřeva. Po vypálením je dřevo ošetřeno směsí včelího vosku a oleje. S takovým originálním kusem si vždy uvědomíte, že se chystáte dělat důležitou věc: vaříte a tím s láskou zpracováváte energii, kterou pak krmíte nejen sebe, ale také své blízké. Dopřávejte si proto to nejlepší i při běžných každodenních rutinních činnostech. Vy si to zasloužíte...

Materiál: dřevo / buk

Velikost: celková délka 31 cm

Motiv: KVĚT - IBIŠEK

Některé motivy jsou nejen na vařečkách a obracečkách, ale i na prkýnkách, a jde z nich vytvořit pěkná dárková sada.
Pokud vám v nabídce nějaký motiv chybí, můžete nás kontaktovat...

JAK PEČOVAT O DŘEVĚNÉ VÝROBKY?

Dřevěné vařečky, obracečky, prkýnka a pod. lze používat při vaření v kuchyni. Po použití je třeba je opláchnout co nejdříve vodou a osušit. Nenechávejte na dřevě zasychat špínu a nepoužívejte na čistění drátěnky a jiné materiály, které by poškrábaly povrch.
Pokud dojde k poškrábání, vezměte velmi jemný smirkový papír a povrch vyhlaďte. Jednou za čas pak potřete dřevo olejem (např. lněným), který povrch opět "naimpregnuje".

Děkujeme, že zakoupením výrobků podporujete české tvůrce a kreativce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: